Amopofo PK-EF Elektroninių žiedas Adapteris, skirtas Amopofo PK-EF Elektroninių žiedas Adapteris, skirtas

Amopofo PK-EF Elektroninių žiedas Adapteris, skirtas " Pentax K PK Objektyvo į Canon EOS 60D 7D 500D 1100D 450D 550D Fotoaparatas adapteris

€15.60
Yra sandėlyje
r647

Žymos: Adapterio žiedas, Adapterio Žiedas, objektyvo žiedas-adapteris, Pigūs žiedas adapteris, Aukštos Kokybės adapteris žiedas, Kinija objektyvo žiedas-adapteris Tiekėjų.

 • Suderinamos Prekės: "CANON", "Pentax"
  Modelio Numeris: PK-EF Elektroninių žiedas
  Prekės Pavadinimas: Amopofo
  Įrenginio Tipas: gabalas
  Pakuotės Dydis: 14cm x 12cm x 10cm (5.51in x 4.72in x 3.94in)
  Pakuotės Svoris: 0.25kg (0.55lb.)

  Amopofo PK-EF Elektroninių žiedas Adapteris, skirtas " Pentax K PK Objektyvo į Canon EOS 60D 7D 500D 1100D 450D 550D Fotoaparatas adapteris, išsami informacija, Prekės ženklas: Amopofo Tai yra 100% brand new ir kokybės garantija. viršaus linija kokybės, deluxe. Pagamintas iš aliuminio (fotoaparato korpusas mount) anoduoto juoda, žalvarį (objektyvo apsodo) chromuotos sidabro. (ne plastikiniai) Adapteris Naudojant itin tikslumo CNC staklės, sudėtingos medžiagos, aukšto intensyvumo, gerų veikimo stabilumui Amopofo objektyvo adapteris leidžia jums prijungti a " Pentax K PK Objektyvo į Canon EFcamera . Be to, už finansinius prasme, tai leidžia jums naudoti savo mėgstamus objektyvas skirtingų kamerų platformos, objektyvo adapteris yra suprojektuoti, kad tilptų saugiai į objektyvą, tačiau vis tiek gali būti lengvai pašalinti, kai nebereikia. Funkcijos: 1.Žiedas leidžia kameros vaizdo ieškiklio fokusavimo patvirtinimo šviesa ir patvirtinimo garsą. 2. Prašome įdiegti / pašalinti adapteris išjungus fotoaparatą. 3. Ji gali sufokusuoti į begalybę. Palaiko AV (Diafragmos Prioritetas) ir Rankiniu Režimu. 4. EXIF yra fiksuotas 50mm f1.4. Automatinis fokusavimas (AF) yra neprieinama . Tinka: Objektyvas: Už " Pentax K PK objektyvas Objektyvo Fotoaparatas: Canon EF DSLR ir Kino SLR. (NĖRA suderinama su 650D, 700D, T4i, T5i, 1D serija, 5D serijos, NĖRA tikri darbai EF 30, 30 V, 33V, D60, 6D, EF 650, 620 FILMAS) komplektą Sudaro: 1 x Naujas Objektyvo Adapteris

  Pareigos:

  Fotografavimo su Smart Adapteris EMF su AF patvirtinti lustas

  Fotografavimo ir Filmavimo ekspozicijos, diafragmos duomenys

  Pranešimas: prašome nustatyti adapteris prieš naudojimą.

  1. Nustatyti, kad didžiausia diafragma ant objektyvo

  2. Nustatykite norimą diafragmą kamera

  3. Dėmesys ir skaitiklis objektą, kai tikslas yra pasiektas.

  4. Nustatyti objektyvo diafragma tą patį norimą diafragmą, kaip fotoaparato nustatymas

  5. Paspauskite užrakto mygtuką ir nufotografuokite nuotrauką.

  Fotografavimo ir ne įrašymo ekspozicijos, diafragmos nustatymas

  1. Nustatyti diafragmos reikšmę fotoaparato objektyvo didžiausia diafragma

  2. Nustatyti, kad fotoaparatas AV režimas

  3. Nustatykite norimą diafragmą ant objektyvo

  4. Dėmesys ir skaitiklis objektą ir fotografuoti.,

  Ekspozicijos, diafragmos įrašyti duomenys EXIF yra objektyvo didžiausia diafragma.

  Kaip Nustatyti emf chip Smart Adapter

  1. Prijunkite adapterį prie objektyvo ir pritvirtinkite objektyvą prie fotoaparato, kai fotoaparatas yra maitinamas. Galia fotoaparato ir nustatykite vaizdo kamerą į Rankinį režimą. Nustatyti, kad fotoaparatas vieno šaudyti ratai režimu. Nustatykite užrakto greitį, 1/60 antra ir žingsniu diafragmos žingsniu 1/3 EV.

  Pranešimas: nėra nustatyti fotoaparato nepertraukiamo fotografavimo režimu, kad būtų išvengta misopertations.

  2. Savo ruožtu diafragmos nustatymas perjungiklį ir nustatykite diafragmą iki F/64 ir paspauskite užrakto mygtuką vieną kartą.

  3. Savo ruožtu, diafragmos perjungiklį ir nustatykite diafragmą iki F/57 ir paspauskite užrakto mygtuką vieną kartą.

  4. Savo ruožtu, diafragmos perjungiklį ir nustatykite diafragmą iki F/64 ir paspauskite užrakto mygtuką vieną kartą. Operacijos derinys F/64-užrakto mygtukas+F57-užrakto mygtukas +F/64-užrakto mygtuką suaktyvinkite nustatymo režimą žiedas.

  5. Savo ruožtu, diafragmos skambinti, jei didžiausia diafragmos vertė gali būti nustatyta, kad F/1.0, jūsų žiedas yra dabar nustatymo režimas. Ir jūs galite pradėti nustatyti židinio nuotolį, maksimali diafragma ir židinio mikro reguliavimas ant objektyvo.

  Kaip įvesti vertės nustatymo režimas

  1. Nustatant žiedas, jums reikės įvesti kai kurias vertybes. Nustatymo režimas, žiedas interpretuoja nurodyti diafragmos reikšmes numeriais. Perskaičiavimo taisyklės yra nurodyta po diagramoje:

  F2.0

  F2.2

  F2.5

  F2.8

  F3.2

  F3.5

  F4.0

  F4.5

  F5.0

  F5.6

  1

  2

  3

  4

  5

  6

  7

  8

  9

  Žiedas yra TRYS nustatymo būdai:

  Režimas 0 - įveskite objektyvo didžiausia diafragma.

  1 režimas - įveskite lens " židinio nuotolis.

  Mode 2 - įveskite objektyvas " focus mikro reguliavimas.

  Savo ruožtu, diafragmos dial konkrečių diafragmos vertę ir paspauskite užrakto mygtuką, jei norite įvesti norimą nustatymo režimas.

  Pavyzdžiui, jei norite įvesti objektyvo didžiausia diafragma, savo ruožtu, diafragmos rinkimo F/2.0, [kuris reiškia Skaičių nuo 0 iki žiedo] ir paspauskite užrakto mygtuką. Galite nustatyti žiedas didžiausia diafragma įvesti režimą.

  Įveskite didžiausia diafragma

  1. Pasukite perjungiklį ir nustatykite diafragmą iki F/2.0 ir paspauskite užrakto mygtuką, jei norite įvesti šiuo režimu.

  2. Pasukite perjungiklį ir nustatykite diafragmą, kad faktinė maksimali diafragmos jūsų objektyvo ir paspauskite užrakto mygtuką. Maksimali diafragmos bus užregistruoti žiedas.

  Žiedas sutinka, diafragma nuo F/1.1 F/45.

  Skelbimas:

  Nėra nustatytas didžiausias F/1.0. Ši vertė yra skirta inžinerijos tikslas ir nebus priimami žiedas.

 • Atsiliepimai (0)

  Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai